Vnitřní příčky

Rated 5 out of 5
12. 6. 2023

Firmu mi doporučila kolegyně na základě vlastních dobrých zkušeností. Potřebovala jsem v rodinném domě postavit příčky pro rozdělení netypicky tvarovaného prostoru chodby a osadit zárubeň. Pan Veverka mi vysvětlil možnosti, dostala jsem podrobný a srozumitelný rozpočet, který byl dodržen, a zaměstnanci firmy provedli práce kvalitně a precizně. S výsledkem provedených prací i přístupem firmy jsem spokojená.

J. Poštová

Vybourání ocelový zárubní a úprava dveřních otvorů pro obložkové zárubně

Rated 5 out of 5
19. 5. 2023

Práce byla provedena rychle a v mnou požadovaném rozsahu. Domluva byla výborná a vše na čem jsme se domluvili bylo provedeno. Lukrestav mohu s klidným svědomím doporučit.

Michal K.

Rekonstrukce koupelny a chodby

Rated 5 out of 5
28. 2. 2023

Když jsme se rozhodli pro novou koupelnou, jako první jsme měli vybráno, kdo bude rekonstrukci provádět. S firmou Lukrestav máme již několik let dobré zkušenosti a musíme říct, že opět odvedla dobrou práci. Pan Veverka je opravdu profesionál, který poradí, případně vysvětlí pro a proti a dokáže rychle vyřešit i nečekané komplikace. Každý den chodí kontrolovat, zda probíhá vše podle plánu. A to musíme v dnešní době opravdu ocenit. S koupelnou jsme velice spokojeni, takže když jsme potřebovali provést rekonstrukci chodby, byla volba firmy opět jasná. Vše proběhlo rychle a k naší plné spokojenosti.

Kdo uvažuje o jakékoliv rekonstrukci, firmu pana Veverky můžeme s čistým svědomím doporučit.

Děkujeme a přejeme firmě Lukrestav hodně spokojených zákazníků.

Liworovi

Již opakovaně jsme využili služeb  firmy Lukrestav s.r.o. pana Lukáše Veverky.

Tentokrát šlo o výměnu střešní krytiny.Vybrali jsme krytinu a už se o nic nestarali.Práce proběhla rychle a i když počasí nebylo zrovna příznivé vůbec to nevadilo.Spolupráce s panem Veverkou je prostě radost.

Charakterizuje ho slušnost, spolehlivost a profesionalita.

Můžeme jen doporučit.

Humlovi, z IP 89.103.104.* | 10.12.2020 19:32:26
Firma Lukrestav s.r.o. Lukáše Veverky nám prováděla kompletní rekonstrukci starého plotu u rodinného domu. Po zbourání plotu se zjistily nekvalitní základy,
které jsme nepředpokládali bourat. Ihned Lukáš Veverka navrhl řešení, takže proběhla kompletní výstavba plotu. Provedené práce byly odvedeny velmi kvalitně,
rychle a hlavně bez sebemenších komplikací. Vše jsem řešil s Lukášem Veverkou, který je vysoce kvalifikovaný odborník ve svém oboru. Práce byla odvedena kvalitně,
rychle a hlavně po ukončení prací firma provedla úklid. Za nás maximální spokojenost a každému mohu firmu LUKRESTAV s.r.o. doporučit.
Děkujeme Petr a Jaroslava Khaurovi, Mariánské Radčice
Petr a Jaroslava Khaurovi, z IP 89.24.56.* | 1.6.2019 23:02:46
Tentokrát jsme s panem Veverkou stavěli dřevník a stání pro auto. Opět vše bez problémů, precizní a rychlá práce. Firma pana Veverky je pro nás vždy jasnou volbou.
Děkujeme Gaislerovi
Petra Gaislerová, z IP 37.188.155.* | 2.1.2019 16:05:25
Miloslav a Hana Kiezlerovi
Plánovali jsme kompletní rekonstrukci našeho bytu, největší obavy jsme měli (po zkušenostech jiných stavebníků) ze stavební firmy, které náš byt svěříme. Po doporučení našich známých z firmy CBS Teplice jsme se domluvili na provedení rekonstrukce stavební firmou pana Lukáše Veverky. Práce probíhaly od konce června 2017 do poloviny srpna 2017. Přestože se ve stavebnictví pohybuji přes 30 let, na takto precizní firmu a její slušné zaměstnance jsem ještě nenarazil. Problémy na stavbě řešil pan Veverka okamžitě a velmi profesionálně, neexistovala věta typu to se nedá udělat, či to nejde. U řady doplňků k příslušenství jsme se na základě jeho negativních zkušeností dohodli na osazení vhodnějšího zařízení, i když by pro něho bylo pohodlnější namontovat původně dodaný materiál. Neustále při práci přemýšlí, jak by to šlo udělat lépe. Termín dokončení i rozpočet pan Veverka dodržel, nyní již naši známí a příbuzní obdivují dokonale provedenou práci. Moc a moc děkujeme.
Ing.Miloslav Kiezler, Teplice
Miloslav Kiezler, z IP 90.179.21.*** | 13.9.2017 17:54:07
Realizace koupelny a zádveří ze stávající verandy na chatě dopadla na výbornou. Profesionální technické zázemí i organizace práce měly za následek nádhernou koupelnu. Odborně provedené zednické, sádrokartonářské, obkladačské, instalatérské i elektroinstalační práce. Pan Veverka je schopen operativně řešit jakékoliv technické komplikace, které mohou nastat kdykoli a komukoli při zásahu do starších staveb. Není problém v komunikaci a případném konzultování různých možností a úprav při běhu stavebních prací. Jsme nadmíru spokojeni a vždy budeme našim kolegům a známým doporučovat firmu pana Lukáše Veverky, která odvádí kvalitní a precizní práci, jež se dnes vidí jen velmi zřídka.
Pavla a Ladislav Přibaňovi, z IP 89.103.32.*** | 21.6.2017 22:16:42
Marně jsme dlouho sháněli kvalitní firmu pro výstavbu konstrukčně složitého plotu. Na kvalitní práci pana Veverky jsme byli odkázáni sousedy a s realizací jsme velmi spokojeni. Kvalitní, rychlá a přitom maximálně profesionální spolupráce v rámci výstavby plotu dále vedla k poptávce dalších a dalších prací – obrubníků, zahradních chodníků, stavebních přípravných prací pro terasu… Zcela jistě pana Veverku oslovíme i pro realizaci dlažby kolem celého domu. Líbí se nám, že pan Veverka osobně dohlíží nad stavebními pracemi. Sám za nás vyřeší mnoho technických problémů a dokáže i navrhnout cenově optimální variantu, která ušetří nemalé prostředky. Líbí se nám, že nehledá důvody, proč “něco“ nelze, ale místo toho se vždy snaží najít způsob, jak “to“ provést. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.
Petra a Zdeněk Šarochovi , z IP 77.48.24.*** | 19.4.2017 19:10:43
Na firmu pana Veverky jsme se obrátili již 2x a v obou případech pan Veverka se svými zaměstnanci odvedl velice dobrou práci. Vždy jsme byli velice spokojeni, protože jsou spolehliví a důkladní. Poradí a vždy dodrží, co bylo domluveno, což v dnešní době je veliká vzácnost. Když jsme porovnali zkušenosti našich známých a kolegů, zjistili jsme, že jsme při výběru firmy měli opravdu veliké štěstí. V budoucnu se na tuto firmu určitě bez obav opět obrátíme.
Děkujeme a přejeme hodně spokojených zákazníků. Liworovi
manžele Liworovi , z IP 89.103.159.*** | 17.3.2017 19:35:11
Dlouholetá úspěšná spolupráce s firmou pana Veverky měla v měla v nedávné době další pokračování v generální rekonstrukci naší předváděcí místnosti. Zde se projevila naprostá profesionality v kvalitě odvedené práce i plnění termínů. Na základě těchto našich dobrých zkušeností je možno toto firmu jednoznačně doporučit a i my se těšíme na další spolupráci.
Ing.Petr Zahálka, z IP 90.182.157.*** | 14.7.2016 10:01:25
Již delší dobu jsme plánovali kompletní rekonstrukci koupelny. Známí nám doporučili firmu Lukáše Veverky, který na jejich domě prováděl také stavební práce. Rekonstrukce byla naplánována na začátek července 2015. Trochu jsme se obávali zneprovoznění koupelny a WC. Nakonec vše proběhlo velice profesionálně, s ohledem na naše potřeby a přesně v termínech. Kompletní práce, tj. demontáž původní koupelny, částečné přebudování rozvodů, položení nové dlažby a velkoformátových obkladů, instalace vybavení, zabraly celkem 13 dní, což je více než akceptovatelné. Navíc v maximální kvalitě. Velice spokojeni jsme byli také s přístupem a chováním zaměstnanců p. Veverky, se kterými jsme si rozuměli a dokonce jsme se těšili na společnou ranní kávu. 🙂
Takže: až se rozhodneme cokoli stavebního v našem domě podnikat, bude p. Veverka naší první volbou.
Zdeněk Fíla, z IP 89.103.104.*** | 28.2.2016 19:07:00
Plánovali jsme poměrně velkou rekonstrukci RD a při shánění firem nám byl p.Veverka doporučen známými ale i naším projektantem rekonstrukce. Při výběru stavební firmy jsme i přes tato doporučení stále trochu váhali. I proto naše prvotní smlouva s p.Veverkou zněla jen na „hrubou“ stavbu. Tak jak stavba postupovala k naší plné spokojenosti, postupně jsme se s p.Veverkou domlouvali na dalších a dalších stavebních činnostech. A tak postupně přibyla střecha, zateplení střechy, sádrokartony, okna, omítky a další-vše zajišťované firmou p. Veverky. Dnes, když je rekonstrukce již z velké části hotová, se směle můžeme k doporučení p.Veverky plně připojit i my.
P. Veverka vždy dodržoval dohodnuté termíny, což není samozřejmostí u jiných stavebních firem-a to mluvíme z vlastní zkušenosti z dřívějších úprav RD.
Preciznost práce jeho lidí byla příkladná, všechno vždy probíhalo v souladu s výkresovou dokumentací a pokud se vyskytl v průběhu stavby nějaký technický problém, p.Veverka ho vždy dokázal okamžitě řešit jak s naším projektantem, tak i s námi a my jsme tak vždy přesně a dopředu věděli způsob řešení a nečekalo nás tak nějaké překvapení.
Protože jsme v rekonstruovaném domě po celou dobu bydleli, opravdu velmi jsme oceňovali i to, že si pracovníci p.Veverky vždy po sobě každý den uklidili a nezůstával na stavbě žádný nepořádek. Pro někoho možná maličkost, ale pro nás to znamenalo, že bylo bydlení se dvěma dětmi v celkově rekonstruovaném domě snesitelné a příliš nás neomezovalo.
Čeká nás ještě hodně práce, než bude celá rekonstrukce dokončená, ale dnes máme 100% jasno v tom, že i na další práce budeme prvotně poptávat p.Veverku.
Jiří a Kamila Marešovi, z IP 88.102.30.*** | 7.1.2016 22:20:36
Pana Veverku jsem potkala před více jak 2 lety, kdy jsem zůstala sama s malým dítětem v rozestavěném domě po té, co naprosto neschopní řemeslníci využívali 5 měsíců mé tíživé situace, kradli a práce nikam nepostupovala. Pan Veverka nejen práce na domě dokončil, ale od té doby u nás pracovala jeho firma několikrát (střecha na domě a její zateplení, topenářské práce, dlažby, 2 koupelny-1x dokončení prací a oprava prací po předchozí partě HIC a 1x kompletní rekonstrukce koupelny, rekonstrukce prádelny a kotelny, rekonstrukce WC) a popravdě se již na nikoho jiného s dalšími stavebními pracemi obracet ani nehodlám. Jeho přístup je velmi profesionální. Je to inteligentní a slušný člověk, o práci přemýšlí tak, aby vždy uspokojil přání a potřeby svého klienta. Dokáže dobře poradit, ve své profesi je perfektně zběhlý. Veškeré práce, které u nás jeho firma prováděla, byly provedeny v domluveném časovém termínu a to velmi rychle. Pracoviště bylo vždy čisté a jeho zaměstnanci celý den pracují, jsou slušní a i když práce probíhaly při běžném chodu naší domácnosti, což je do jisté míry zatěžující pro obě strany, nemohu si stěžovat na to, že bych byla čímkoli obtěžována. Nemohu si za tu dobu, co pana Veverku znám na nic stěžovat. Dokonce i rozpočet, který je předem domluvený a jasně dán, po dokončení prací vždy sedí. U nás doma se tomu říkalo SOLIDNOST FIRMY a to přesně sedí i na firmu pana Veverky, kterého ráda doporučím komukoli, kdo hledá dobře odvedenou práci odborníka, na kterého se může 100% spolehnout. Za mě všechny palce nahoru:-).
Jitka Švejdová, z IP 213.129.128.*** | 30.1.2015 18:55
Firma pana Lukáše Veverky byla doporučena společností Truhlářství Radek Čekalský a prováděla celkovou rekonstrukci stropů,vybudování nové sádrokartonové příčky včetně vyztužení pro úchyt závěsného nábytku, elektropráce včetně malby. Ráda bych tímto panu Veverkovi poděkovala za vstřícnost, ochotu, pečlivě provedenou práci, konzultaci veškerých změn, dodržení cenového rozpočtu i za včasné dokončení.

S jeho prací jsem velice spokojena a určitě ji v nejbližší době opět oslovím..
Firmu pana Veverky stoprocentně doporučuji.

J.Bártová, z IP 195.39.19.*** | 13.5.2014 10:49
Rekonstrukce koupelny.

Delší dobu jsem plánovala rekonstrukci koupelny v panelovém domě.Podařilo se mi získat kontakt na pana Veverku,který mi rekonstrukci koupelny a přípravu prostor pro novou kuchyň v první polovině měsíce března provedl.Jsem dnes přesvědčena,že to bylo z mé strany správné rozhodnutí,že jsem se obrátila právě na tuto firmu.Rekonstrukce proběhla rychle,bez časových prodlev,ale nikoliv na úkor kvality. Cením si u pana Veverky jeho přímého a jasného jednání při projednávání jednotlivých postupů a prací,flexibilního řešení problémů a také dodržení rozpočtu dle uzavřené smlouvy.
Děkuji za provedenou rekonstrukci a doporučuji všem,kterým záleží na kvalitě práce,spolehlivosti,využijte služeb fy pana Lukáše Veverky.
Marie Teplá

Marie Teplá, z IP 89.103.114.*** | 8.4.2014 18:32
Firma pana Veverky byla vybrána na základě zadaného výběrového řízení pro rekonstrukci hotelového bazénu a příslušenství v hotelu Venus Karlovy Vary. Vzhledem k tomu , že žádaná práce měla velmi omezený časový interval na provedení, měli jsme poněkud obavy o rychlost a kvalitu práce. Ale obavy se nevyplnily a práce byla odvedena přesně podle harmonogramu a v absolutně špičkové kvalitě. Pokud máte v úmyslu cokoliv rekonstruovat a chcete perfektní práci za rozumnou cenu s jistotou, že u vás bude pracovat profesionál, tak si vyberte firmu pana Veverky. Slušné jednání a maximální spolehlivost.

Pokud budeme cokoliv dále v hotelu rekonstruovat , tak firmu máme vybranou a doporučuji ji každému.
Martina Žídková ředitelka hotelu Venus, Karlovy Vary

Martina Žídková, z IP 213.29.115.*** | 1.7.2013 13:36
Další z plánovaných prací na mém pozemku,se stala výměna plotu. Rozhodl jsem se pro výměnu ze dvou důvodů. Plot byl témeř 60 let starý a druhým důvodem je fakt,že můj soused je opravdu nepříjemný čumil. Znáte to. Uz samotná demontáž starého plotu nebyla jen tak,nýbrž odstranění betonových sloupků se ukázalo jako nejkomplikovanější part celé stavby. Nicméně tak jako při minulé realizaci, si s celou situací pan Veverka parádně poradil. Navíc jsem si tam vymyslel stínící clonu ze speciální tkaniny, která se musela komplikovaně uchytit. Pro pana Veverku to byla první zkušenost a o to více si cením, že finální podoba plotu vypadala, jako by to pan Veverka dělal každý den. Skvěle odvedená, velmi kvalitní, profesionální práce. Velmi doporučuji. Na jaro se opět domlouváme na další zakázce.
Rudolf Výborný, z IP 178.77.204.*** | 25.9.2013 07:50
Máme krásnou koupelnu. Oranžovou. Je fakt moc pěkná. Sprchování je bezva. Žena se zase ráda koupe ve vaně. Ta koupelna je prostě úžasná.

No a tu koupelnu nám celou postavil pan Veverka se svojí firmou. Celou ji obložili, předělali přívody vody i odtok, udělali sádrokartonové podhledy, instalovali topení, vanu i nábytek, zkrátka všechno.
Jestli chcete mít skvělou koupelnu jako máme my, firma Lukáše Veverky je správná volba.
Ondřej K.

Ondřej K., z IP 78.45.121.*** | 17.12.2012 18:01
Díky firmě Lukáše Veverky mám koupelnu snů a já mu za to moc děkuji. Opravdu ho můžu vřele a moc ráda doporučit. Je to profesionál na svém místě, ať už spolehlivostí, rychlostí, či přístupem. Kéž by takových bylo víc. Pavlína V.
Pavlína, z IP 194.213.41.*** | 18.4.2012 12:27
1. Rekonstrukce zpevněné plochy u RD Žalany

Jedná se o rekonstrukci zpevněné plochy, tj. vybourání stávajícího narušeného betonu, usazení obrubníků, podkladní štěrková hutněná plocha, kladení – položení zámkové dlažby. Stavební práce v rozsahu 40 m2 provedeny kompletně ve velmi dobré kvalitě, lhůta výstavby 3 pracovní dny.

2. Rekonstrukce samostatné koupelny, WC a kotelny v nadstandardní bytové jednotce ve staré zástavbě v Dubí
Jedná se o kompletní rekonstrukci sociálního zázemí, vybourání dlažby, odsekání obkladů, nové podkladní samonivelační stěrky podlah, montáž a specifikace SDK podhledu, montáž a specifikace obkladů a dlažeb, opravy omítek, instalace rozvodů vody, kanalizace, zařizovacích předmětů, úprava elektroinstalace a úprava rozvodů ÚT včetně nového osazení radiátoru a tepelného žebříku. Stavební práce provedeny kompletně, kvalita stavebních prací velmi dobrá, termín provedení prací 1. měsíc.
Na základě těchto zkušeností s touto fy., jsem došel k závěru, že v budoucnu pokud budu řešit jakékoliv stavební práce, tak oslovím fy. : Stavební práce – Lukáš Veverka
Pavel Šouta,DUBÍ.

Pavel Šouta, z IP 88.152.89.*** | 7.3.2012 06:59
Rekonstrukce venkovních prostor rodinného domu a výměna kanalizace v Ústí n/L.

Firma pana Veverky u mě realizovala v první fázi rekonstrukce poměrně komplikovanou výměnu osmdesát let staré kanalizace. Vzhledem k zastaralému systému odpadu se nejednalo o jednoduchou záležitost a pan Veverka provedl výměnu velmi kvalitně a rychle i s přípravou na další modernizaci. Druhou fází pak byla kompletní rekonstrukce venkovních prostor, ve své podstatě stavba parkovacího místa včetně opěrné zdi a zámková dlažba okolo domu. Celkové práce obsahovali kompletní proces vybourání původního betonového podkladu, bourací práce a pak samozřejmě finální pokládka zámkové dlažby. Práce byla o to složitější, že celý podklad a okolí domu je protkáno inženýrskými sítěmi, proto nasazení těžké techniky bylo složité. Vše je hotovo a já jsem nadmíru spokojen. Pan Veverka je dokonalý profesionál a přes svůj relativně mladý věk je nabitý nápady. Oceňuji jeho zodpovědný přístup. Dále se mi velmi líbilo podávání přesných informací o jednotlivých krocích, zaměření na snižování nákladů, což jsem ocenil, a podrobná konzultace případných víceprací. Chci firmu Lukáš Veverka doporučit všem, kterým jde o seriozní, profesionální a velmi kvalitní přístup. Rekonstrukce bude pokračovat a pana Veverku zcela jistě oslovím na prvním místě.

Rudolf Výborný, z IP 90.176.223.*** | 30.1.2012 19:19
Firma pana Lukáše Veverky pro mojí rodinu realizovala několik stavebních zakázek, jednak úpravu koupelny, rekonstrukci kuchyně a novou fasádu na rodinném domě v Teplicích. Při stavbě jsme se setkali s několika jinými firmami, ale s prací pana Veverky jsme byli zcela určitě nejspokojenější. Nic nebylo problém, vyšel nám ve všem vstříc, postupoval podle našich požadavků a i cena byla velmi přijatelná. Všem mohu tuto firmu vřele doporučit, jsou opravdu dobří !
Eva Makaloušová Ing., z IP 88.100.222.*** | 20.5.2011 09:56
Rekonstrukce bytu

Pro úžasné vlastnosti, dnes, bohužel, tak zřídka se vyskytujících u takto mladých lidí, jako jsou z o d p o v ě d n o s t, s v ě d o m i t o s t, d ů s l e d n o s t, p e č l i v o s t, s l u š n o s t a t r p ě l i v o s t nezbývá než pana Lukáše Veverku chválit a doporučit.
Moc děkujeme za citlivý přístup při zásahu do soukromí a hlavně za p e r f e k t n ě odvedenou práci.
Irena a Jaroslav Čermákovi, Bílina

Irena Čermáková, z IP 89.103.142.*** | 16.2.2011 20:29
Firma pana Lukáše Veverky nám byla doporučena firmou CBS v Teplicích. Jsem velice rád, že se tak stalo. Pan Veverka se svým týmem odvedl práci perfektně bez jediného nedostaku, za což bych mu touto cestou ještě jednou poděkoval. Velice si cením jeho přístupu k zákazníkovi. Každou nutnou změnu předem s námi konzultoval, vždy dobře poradil a tak nedošlo k žádnému nedorozumění. Nezbývá než popřát jeho firmě hodně dalších úspěchů a mnoho spokojených zákazníků. Miloš a Irena Trejdlovi, Teplice.
Miloš Trejdl, z IP 194.149.122.*** | 21.5.2010 07:44
Se stavebními pracemi na mém domě od firmy Lukáše Veverky jsem byla velice spokojena a oceňuji jeho přístup a vynalézavost, vždy se snaží člověku vyhovět. Vřele doporučuji. Eva Štechmilerová
Eva Štechmilerová, z IP 188.92.8.*** | 28.4.2010 19:51
Firma Lukáš Veverka nám realizovala dvě kooupelny, dva záchody včetně kompletních dlažeb v novostavbě RD.Velkým plus byla ochota a rychlost při změnách v průběhu realizace. Veškeré práce byli provedeny za předem domluvenou cenu, v termínu a v kvalitě bez nutnosti neustálé kontroly z naší strany. Z těchto důvodů ho mohu doporučit každému.Martin Vágner
Martin Vágner, z IP 95.173.76.*** | 28.4.2010 11:04
Firma Lukáše Veverky nám byla doporučena firmou CBS, která nám dodávala kompletní vybavení kuchyně a koupelny. Jednalo se o kompletní rekonstrukci panelákového bytu 3+1 – bourací práce, výstavba jádra, sádrokartonářské práce, rozvody el. a vody, obkladačské práce, kompletace koupelny, wc a kuchyně. Práce byly dokončeny ještě před termínem a konečná cena souhlasila s cenou uvedenou ve smlouvě. S kvalitou provedených prací jsme velmi spokojeni. Ocenili jsme zlepšovací návrhy v průběhu rekonstrukce a dobrou komunikaci. Čermákovi, Teplice.
Čermáková Radka, z IP 89.102.233.*** | 15.4.2010 20:32
Firma LUKRESTAV s.r.o. Lukáše Veverky ma velice profesionální, vstřícný a flexibilní přístup. Mohu doporučit z vlastní zkušenosti po obložení 2 koupelen ve vysoké kvalitě.
Ing.Petra Kučerová, z IP 188.92.8.* | 3.12.2019 9:42:18
Firma Lukáše Veverky nám prováděla rekonstrukci bytu. Poradila si se všemi komplikacemi, které se vyskytly v průběhu rekonstrukce. Vždy po poradě jsme společně našli nějaké řešení a výsledek nám slouží už několik let k naší spokojenosti. Služeb pana Veverky a jeho firmy jsem využil i pak na další práce a vždy jsem byl maximálně spokojený, jak s kvalitou odvedené práce, ale v neposlední řadě hlavně s přístupem a jednáním. Můžu tedy jen doporučit a dodatečně i touto cestou znovu děkuji za perfektně odvedenou práci.
Pavel Horák, Teplice, z IP 94.112.157.* | 21.5.2019 22:16:54
Nechali jsme firmou provést pokládku zámkové dlažby na rodinném domě v Duchcově.
Závěr : Profesionální přístup,špičkově provedená práce,maximální spokojenost.
Vladimír Žákovský, z IP 188.92.12.* | 26.4.2019 14:34:40
Firmu Lukáše Veverky mi doporučila kolegyně z práce. Velká spokojenost. Rekonstrukce starého RD – zateplení, snížení stropů, sádrokarton, elektrika, podlaha…i přes naše počáteční obavy (po zkušenostech s jinými řemeslníky) práce odvedena rychle, kvalitně, za rozumnou cenou. Jednání na profesionální úrovni a co řekl, to platilo. Což se dnes moc nevidí. Jeho zaměstnanci fakt makají, slušní a uklízejí po sobě. Můžeme jen doporučit. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci. Určitě se ozveme.
Greinederovi, z IP 2a00:* | 16.12.2017 9:41:29
Stavební příprava pro bazén, demolice garáže i výstavba garážového stání dopadla na výbornou. S panem Veverkou jsme dlouhodobě spokojeni, samozřejmostí je přesný rozpočet a vysoká kvalita práce. Stavební firmu pana Veverky můžeme jen doporučit a určitě se na něj opět obrátíme. Gaislerovi
Petra Gaislerová, z IP 109.81.241.*** | 15.8.2017 7:17:44
Dobrý den, moc děkujeme a chválíme přístup a profesionalitu pana Veverky a jeho zaměstnanců. Rekonstrukce koupelny dopadla nad očekávání. Jakýkoliv problém, který nastal okamžitě vyřešili. Stoprocentně doporučujeme všem, skvělá práce za rozumné peníze. Ještě jednou díky 🙂 Milan a Alena Jelínkovi
Milan a Alena Jelínkovi, z IP 37.48.39.*** | 25.6.2017 8:30:14
Dobrý den všem,
Pana Veverku využíváme dlouhodobě a vždy jsme byli maximálně spokojeni.
Poslední akce, kdy na naší chalupě realizoval betonovou základovou vestavbu, včetně bednění a následné srubové nadstavby, dopadla opět přesně dle našeho očekávání.
Děkuji a doporučuji.

Jan Musil

Jan Musil, z IP 217.75.218.*** | 5.5.2017 9:56:59
Na rekonstrukci suteréních prostor našeho rodinného domu jsme si objednali firmu pana Veverky. Práce byly provedeny odborně a čistě, vždy v domluvených termínech . S chováním zaměstnanců a jejich odvedenou prací jsme byli maximálně spokojeni. Jsme rádi za tuto zkušenost s nimi a v případě další potřeby se na firmu určitě obrátime a využijeme ještě dalších služeb stavební firmy pana Veverky. Přejeme panu Veverkovi a firmě jen to dobré. Manželé Károvi
manželé Károvi, z IP 217.75.209.*** | 30.3.2017 11:09:21
Rád bych poděkoval stavební firmě Lukáš Veverka za rekonstrukci koupelny a toalety.Musím říct že jednání pana Veverky je velmi profesionální,měl jsem předem domluvenou firmu,která měla rekonstrukci provádět ale po neustálých výmluvách,jsem se rozhodl hledat jinou firmu,ze 4 firem byl jediný který nejen že dokázal včas přijet ale také poslat rozpočet a vše bez problémů dokončit s prací jsem maximálně spokojen a mohu všem 100% doporučit. Ještě jednou moc děkuji.
Martin Šťastný, z IP 37.188.155.*** | 16.10.2016 21:08:00
Ráda bych poděkovala firmě pana Lukáše Veverky za to,že se zhostil nelehkého úkolu a sice odstranění a sanace vlhkáho zdiva v přízemí našeho domu a ostatních,nejen stavebních prací s tím spojených.Po předložení a odsouhlasení rozpočtu pan Veverka vše pečlivě připravil a samotná realizace díla proběhla velmi rychle,ne však na úkor kvality.On sám i jeho zaměstnanci byli velmi zruční,pracovití a pečliví.Přeji panu Veverkovi i jeho zaměstnancům pevné zdraví do dalších let,ať se jim daří jak v osobním tak v profesním životě. Humlová
Humlová, z IP 89.103.106.*** | 28.4.2016 17:56:02
Na základě potřeby proved HZS ÚO Teplice poptávku na opravu- asanaci sklepních prostorů požární stanice Teplice. Vzhledem k tomu, že HZS je bezpečnostní sbor řízen ministerstvem vnitra, musí dodržet platná ustanovení a pravidla pro zadávání zakázek. Chci tím říci, že stavební firmu Lukáš Veverka jsem neznal a nebyla v žádném případě preferovaná. O to více jsem si dával záležet při kontrole provádění zadaného díla. Musím říci, že po životních zkušenostech ohledně odvedené práce patřím mezi osoby nedůvěřivé a proto jsem si dovolil napsat tuto kladnou odezvu až po uplynutí cca dvou let, abych mohl posoudit odvedenou práci. Práce provedeny v určeném termínu včas, průběžná informace o činnosti včetně vymalování a úklidu prostorů. A to hlavní – po provedené asanaci vlhkého zdiva není do dnešního dne po vlhkosti ani památka. Hezká práce.

Plk. Ing. Adolf Langer

Adolf Langer, z IP 85.193.22.*** | 13.4.2016 11:10:05
Pana Veverku mi doporučil pan Petr Vydra z firmy ALTEP… Nejdříve na zednické práce ve firmě KOVOSREAL s.r.o při stavebních úpravách halových prostor pro montáž nového technologického zařízení…. Zde se velmi osvědčil svojí odborností, operativností, kvalitou a rychlostí odvedených prací… Na základě tohoto jsem si pana Veverku pozval i soukromě na rekonstrukci bytové jednotky, vybourání jádra a následné rekonstrukce celé koupelny a přípravu místnosti pro novou kuchyň a následně dalších místností…

S výslednou kvalitou celkové úpravy bytové jednotky jsem nadmíru spokojen a proto bych se nebál doporučit pana Veverku všem zájemcům o kvalitně provedenou práci…

Jiří Malecha, z IP 88.100.222.*** | 6.11.2015 11:59:03
Firma Lukáš Veverka rekonstruovala sociální zařízení v areálu naší firmy KOVOSREAL. s.r.o. S výsledkem i průběhem celé rekonstrukce jsme nadmíru spokojeni. Ráda bych touto cestou panu Veverkovi poděkovala za profesionální a velmi vstřícný přístup. Firmu Lukáše Veverky mohu jenom doporučit. Odvedená práce byla precizní a vždy s námi vše konzultoval. Pokud hledáte seriozní, profesionální a velmi kvalitní přístup, obraťte se na tuto firmu
Kamila Hejduková - KOVOSREAL s.r.o, z IP 88.100.222.*** | 6.11.2015 11:05:37
Firma Lukas Veverka nám nejdříve prováděla zateplovací a obkladačské práce na fasádě RD .Poté jim byla svěřena celková výstavba garáže, včetně příjezdové cesty zakončené el. posuvnou bránou. Prováděných prací bylo daleko více. Pokud v budoucnu budeme plánovat další výstavbu, tak firma pana Veverky bude určitě oslovena pro jejich prováděnou kvalitu a bezproblémovou komunikaci.
A.Votruba, z IP 2a00:1028:83b4:2ba:1533:****:* | 12.10.2015 20:25:09
S odvedeným výkonem jsem byla maximálně spokojená. Termín prací byl dodržen přesně, komunikace během realizace na výborné úrovni, případné komplikace byly rychle a profesionálně vyřešené, přesnost a preciznost lepší než jsem očekávala, smluvená cena byla dodržena. Žádný nepořádek mimo ujednané prostory jsem nemusela řešit a nedošlo k žádnému poškození během stavebních prací díky doporučeným přípravám p. Veverky. Dle mého názoru nemohu než doporučit!
Ing. Miroslava Maximová, z IP 194.213.57.*** | 9.9.2015 11:27:21
Rychlé a profesionální jednání. Nechali jsme si obložit koupelnu a záchod, namontovat veškeré vybavení v koupelně a na záchodě, položit dlažbu v předsíni a v kuchyni a v celém bytě pak všechny zdi do lepidla s perlinkou a nakonec štuk. Rekonstrukce se týkala panelákového 3 plus 1 (86 m2). Celkový čas rekonstrukce odhaduji zhruba na 3 týdny. Veškeré naše „výmysly“ nebyly jen tak zapomenuty, ale viděli jsme maximální vynaložené úsilí k naší celkové spokojenosti. Při příštích rekonstrukcích, nebo rekonstrukcích našich rodinných příslušníků nebudu váhat, kam zavolat. Tuto firmu bych doporučil všem, kdo chtějí kvalitu a nezáleží jim jen na nejlevnější ceně.
Jaroslav Hampejs, z IP 89.102.229.*** | 21.11.2014 20:53
Rekonstrukce prostoru pro inhalaci a odpočívárna pro klienty.

Na základě zkušeností z předešlé opravy bazénu v našem hotelu, jsme opět oslovili firmu pana Lukáše Veverky pro rekonstrukci dvou prostorů v našem hotelu. jeho práce opět byla bezchybná a opravdu profesionální.
Děkuji a všem doporučuji
Martina Žídková
hotel Venus **** Karlovy Vary

M.Žídková, z IP 213.29.115.*** | 16.4.2014 14:37
Koupila jsem bytovou jednotku v panelovém domě a jako první jsem se rozhodla (vzhledem k technickému stavu) provést kompletní rekonstrukci bytového jádra (koupelny a WC) a kuchyně. Po tomto rozhodnutí jsem začala řešit dodavatele těchto prací. Provedla jsem si „výběrové řízení“ na možné dodavatele z Duchcova a nejbližšího okolí a po vyhodnocení kritérií mi „vyšla“ jako nejvhodnější firma pana Veverky z Duchcova. Následná realizace celého díla ukázala, že má volba dodavatele byla správná. Zdůraznit bych chtěla zejména snahu vyjít mi maximálně vstříc při realizaci mých představ na prováděnou rekonstrukci v jejím průběhu a trpělivost s jakou mi objasňoval nemožnost provést některé mé původní záměry. Ocenila jsem také rychlost s kterou byla rekonstrukce provedena bez zjevných vad a nedodělků. V průběhu necelých tří týdnů byla rekonstrukce kompletně provedena (v souladu s uzavřenou smlouvou o dílo) a to bez zbytečných prostojů při nástupu jednotlivých odborností, které se na rekonstrukci podíleli. Veškerou svou činnost firma směřovala k tomu, aby dopady rekonstrukce na bydlící v domě byly v rámci možností co nejvíce eliminovány. Kladně také hodnotím podíl firmy CBS Teplice a jejich součinnost s firmou pana Veverky a to při materiálovém zabezpečení rekonstrukce a při vizualizaci návrhů řešení koupelny a WC.

Chtěla bych vyjádřit poděkování za provedené dílo a chci ještě zdůraznit, že jsem se konečně setkala s podnikatelem, který svým přístupem bezezbytku naplňuje „náš zákazník, náš pán“.
Jana Smutná

Jana Smutná, z IP 91.229.255.*** | 23.11.2013 17:49
S firmou pana Veverky jsme spolupracovali již podruhé a určitě ne naposled. Letošním zadáním byla výstavba plotu v terénu ne zcela optimálním. Dobře odvedená práce, zajištění i souvisejících potřeb (geodeti) – prostě vše jak má být. Odchýlení od rozpočtu minimální. Líbilo se mi jak pan Veverka vymýšlel varianty tak, aby to vypadalo dobře, bylo funkční a zároveň bylo v našich finančních možnostech. Určitě doporučuji. Petra a Martin Gaislerovi
Petra Gaislerová, z IP 194.50.240.*** | 20.9.2013 11:52
Firma pana Lukáše Veverky nám byla doporučena společností CBS a prováděla nám celkovou rekonstrukci bytového jádra a kuchyně. Rády bychom tímto panu Veverkovi poděkovaly za vstřícnost, ochotu, pečlivě provedenou práci, konzultaci veškerých změn, dodržení cenového rozpočtu i za včasné dokončení.

S jeho prací jsme velice spokojené.
Firmu pana Veverky můžeme jen doporučit.

N. Hájková, z IP 94.112.114.*** | 16.9.2012 19:42
23.8.2012 S PRACÍ FIRMY PANA VEVERKY KTERÝ NÁM DĚLAL REKONSTRUKCI KOUPELNY, JSME BYLI VELICE SPOKOJENI. ODVEDENÁ PRÁCE BYLA PRECIZNÍ A VŽDY S NÁMI VŠE PEČLIVĚ ŘEŠIL.A PROTO MI NEZBÝVÁ NEŽ FIRMU PANA VEVERKY CHVÁLIT A VŠEM DOPORUČIT. BURSÍKOVI OSEK
Martin Bursík, z IP 188.92.9.*** | 23.8.2012 13:36
Pane Lukáši, moc Vám děkujeme za skvěle provedené práce u nás doma, hlavně za Vaši slušnost a vstřícnost, která se v dnešní době tak často nevidí. Byli jsme moc spokojeni, budeme Vás všude doporučovat.

Ing.Martina Poláková s rodinou

Martina Poláková Ing., z IP 88.100.222.*** | 20.5.2011 10:10
Jako výkonný ředitel a pracovník zodpovědný za stavební práce v areálu firmy CBS Teplice mohu firmu pana Lukáše Veverky jenom doporučit. Po dobu skoro dvou let prováděla postupnou rekonstrukci našich stávajících objektů, tzn. jak vnitřní úpravy, tak fasády. S prací pana Veverky jsme byli opravdu spokojeni, vždy nám dobře poradil a pomohl nám i ušetřit náklady, protože má výborný přehled o materiálech na trhu.Protože jsme byli spokojeni, doporučujeme pana Veverku i našim klientům, kteří si u nás kupují koupelnové vybavení a chystají se na rekonstrukce bytů.

Ing.Jiří Makalouš, ředitel CBS Teplice

info@cbsteplice.cz, z IP 88.100.222.*** | 20.5.2011 10:05
S prací firmy pana Veverky jsme byli spokojeni. Dodržel vždy všechny termíny i stanovené výšky rozpočtů. Pokud došlo k nějakému problému, nikdy jeho řešení neodkládal a okamžitě jej řešil. Odvedená práce byla precizní a vždy s námi vše pečlivě prokonzultoval. S těchto důvodů můžeme firmu pana Veverky jen doporučit.

Michal a Michaela Urbanští, Sezemice

Michal Urbanský, z IP 88.102.119.*** | 18.5.2011 20:31
Na podzim roku 2008 jsme zadali kompletní rekonstrukci našeho bytu teplické společnosti CBS, která spolupracuje ze stavební firmou pana Lukáše Veverky.

Konkrétně se jednalo o nové situační řešení kuchyně, WC, koupelny a chodby. Tato rekonstrukce byla technicky, finančně a časově náročná. Veškeré naše požadavky společnost Lukáše Veverky splnila.
Dnes s odstupem času, můžeme konstatovat, že práce, kterou společnost odvedla je vysoce kvalitní a funkční.
Přístup pana Veverky byl během rekonstrukce velice profesionální a vstřícný. Po dvou letech od rekonstrukce, kdy každodenním používaním vznikli drobné potíže, byl pan Veverka velice ochotný opravu okamžitě vyřešit.
V závěru bych rád s čistým svědomím doporučil společnost pana Veverky lidem, kteří jsou před rozhodnutím s výběrem stavební společnosti.
Přejeme panu Veverkovi a jeho společnosti hodně pracovních úspěchů a mnoho spokojených zákazníků.
Pavel a Klára Šenkovi, Teplice

Pavel Šenk, z IP 88.146.177.*** | 28.11.2010 13:27
Na firmu pana Veverky jsme dostali kontakt od koupelnovného studia CBS v Teplicích,která nám tuto firmu

doporučila,pro její kvalitní práci a zodpovědný přístup k zákazníkovi.Firma CBS nám také dodávala kompletní vybavení koupelny.Jednalo se o rekonstrukci koupelny,WC a
kuchyně,dále rozvody vody a elektroinstalaci celého bytu 2+1.
Co se týká projektu měl pan Veverka dobré nápady a postřehy. Realizace celé koupelny je do nejmenších detailů
provedena skvěle,vkusně a moderně,dá se říci až nadčasově.
S prací jsme velmi spokojeni,odvedl ji v daném termínu na kterém jsme se domluvili.Vždy nám vyšel vstříc.Vše bylo dodrženo,tak jak zněla prvotní smlouva.Firmu pana Veverky můžu doporučit každému,byla s ním dobrá komunikace a radost pracovat.Určitě se na jeho firmu v dohledné době rádi a s důvěrou obrátíme.Březinovi,Teplice

Eva Březinová, z IP 89.103.139.*** | 28.4.2010 18:36
Firmu pana Veverky jsme kontaktovali na doporučení koupelnového studia CBS a firmě jsme svěřili téměř kompletní renovaci našeho domku. Pan Veverka je i přes své mládí velmi zodpovědný, v oboru se vyzná, je schopen zařídit pro svou práci, ale i pro potřeby svých klientů téměř cokoliv. Dbá na kvalitně provedenou práci a to jak na stavbě tak v rovině „papírové“ . Samozřejmostí byl rozpočet a jeho dodržování, schopnost přizpůsobit se změnám v požadavcích, neustálá komunikace, dodržování termínů, pořádek na stavbě. K panu Veverkovi jsme získali důvěru a svěřili bychom mu i další práce na našem domě (doufám ale, že dlouho nebudou potřebaJ). Petra a Martin Gaislerovi
Petra Gaislerová, z IP 83.69.62.*** | 27.4.2010 15:10

Máte zájem o naše služby?

Kontaktujte nás pomocí formuláře, emailu, telefonicky nebo se u nás stavte osobně.

Kontaktujte nás